x

Tarihimiz

Özteknik Yazılım Bilgisayar 2001 yılından faaliyetlerine başlamıştır. Hizmet anlayışımız çok müşteriye ulaşmayı değil, ulaştığı tüm müşterinin %100 memnun edebilmeyi amaç edinmiştir. Müşterilerinin olası yeni ihtiyaçlarını daima gözlemleye bilmekte ve yeni çözümler sunabilmektedir.

Misyonumuz

Türkiye’de uluslararası standartlarda yazılımlar üreten, sektöründe lider bir firma olmak ve ülke dışında da ürünlerimizle ülkemizi temsil etmektir. Tüm yazılımlarımızda inovatif ve güncel yaklaşımlarımızla yeni nesil çözümler üreterek kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmak, ürettiğimiz yenilikçi ürünlerle zamanı değiştiren teknolojik gelişimlerin tarihe işleyen bir parçası olmak tutkuyla bağlı olduğumuz bir vizyondur.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı düşünme ve üretim yaklaşımının sonucu olan yazılımlarımızla güncel ihtiyaçlara cevap veren ve kullanıcıların günlük ticari işlemlerinin birebir yansıtıldığı sanal arayüzler oluşturmak ve yazılımlarımız ile küresel düzeyde rekabet ortamında kullanıcılarının sahip olması gereken tüm verimlilik ve karar/destek sistemi ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Fiyat ListemizEkibimizReferanslarımızİletişim