x

Neden BAY.t Kolay Shop

BAY.t Kolay Shop, Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve elimizin altındaki son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik.

En büyükten, en küçük işletmeye, en özel ihtiyaçlardan en karmaşık ve dolaylı olanına, kullanıcılarımıza piyasadaki her türlü perakende işletmesinin ihtiyaçlarına ve cebine uygun seçenekler sunuyoruz

Satışların Sınıflandırılması ve Raporlanması

Satışları sınıflandırıp, sınıflandırılan satışların raporlarını anlık görüntüleyebilirsiniz.

İster Bilgi Fişi İster Fatura

Her satış sonunda isterseniz müşterinize resmi değeri olmayan alışverişine ait bilgi fişi vermenizi sağlar. Ayrıca isteyen müşterinize de fatura yazdırabilirsiniz.

Raf etiket Basımı

Ürünlerinize rafta değer katan onu fark edilebilir kılan vazgeçilmez pazarlama unsuruna sizde çok kolay gerçekleştirebileceksiniz.

Kartlı Müşteri Takini

Özellikle kriz ortamlarında irili ufaklı tüm firmaların öncelikli işi haline gelen pazarlama, müşteri devamlılığı, müşteri sadakati yaratma ve versiyesinin takibini kolaylaştırma konularında yardımcı olan kartlı sistemleridir.

Ürün Fiyat Tanımlama

İsterseniz ürün kartı üzerinden isterseniz ürün fiyat güncelleme listesi üzerinden değişen fiyatlar kolayca güncelleyebilirsiniz.

Barkodlu Barkodsuz Terazi Entegrasyonu

Barkodlu ve Barkodsuz teraziler ile çalışabilmektedir.

Ürün Resimleri