x

Neden BAY.t Mobil?

BAY.t Mobil, hızla büyüyen işletmelerin artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm imkanları alt yapısında barındırır halde tasarlanmıştır.

Tarafımızdan sürekli geliştirilip zenginleştirilişiyle, her yeni gelişmeye ve ihtiyacınıza ayak uydurmaya hazır, kendiniz ve işletmeniz için arzuladığınız

Kullanıcı Dostu Arayüz

BAY.t Mobil’ın Kullanıcı dostu arayüzü, kullancıların kısa sürede adapte olabilmesini sağlar.

Online-Offline Çalışma

Online-Offline çalışabilmesi sayesinde internetin yavaş olduğu veya olmadığı noktalarda bile mobile ile işler devam eder. İnternet çektiği anda veriler merkeze gönderilir. Ticaretiniz durmaksızın, hız kesmeden devam eder.

Sürekli Yenilenen Güncel Yapı

BAY.t Yazılım’ın tüm ürünleri gibi mobile programı da yasal gereklilikleri daima takip edip derhal çözümleri uygular, sektörde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara karşı da sürekli gelişmeye ve yenilenmeye devam eder.

Geliştirilebilir Ürün İçeriği

Kullanıcıların sıcak ve soğuk satış süreçlerini Mobile Cihazları üzerinden yönetmesini sağlayan tahsilat, sipariş, irsaliye, fatura, depo nakil, döviz, rapor, e-Devlet çözümleri modülleri gibi bir çok ihtiyaçlarını iş yerlerinde olmaya gerek duymadan sahada gerçekleştirebilmesi, satış verimliliğini artırırken müşteri memnuniyetini sağlayacak. Ayrıca sadece tek bir modül alarak çalışılabilecek ihtiyaç duyulduğunda ürün içeriği genişletilebilecektir.

İş Takibini Pratikleştiren Çözümler

Mobile Barkod Okuma Sistemi ile işlerini hızlandıran firmalar hata oranını minimize edebilir, stok arama işlemlerini ve Fatura/Sipariş/İrsaliye girişlerini kameradan barkod okutarak kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirler.

Yöneticiye Özel Raporlar

Mobil Raporlama uygulamamız, ticari programlarımızın içeriğine dahil olan önemli raporları cebinize getiren bir çözümümüzdür.

İşletmenizi Uzaktan Takip Edin

Cep uygulamamız ile nerede olursanız olun işletmenizin ne durumda olduğunu anlık güncel bilgiler halinde gözlemleyin. Kapsamlı yönetici raporlarını elinizin altında bulundurarak çalışanlarınızın performansını, karlılığınızı her an ve her yerde görebilir durumda olun.

Cari Ekstre ve Hareketleri Cebinizde Görün

Anlık olarak güncellenen cari hareket ve bakiyeleri görüp borçlu ve alacaklılarınızın hareketlerinden haberdar kalın.

Stok Durumunuzu Daima Bilin

Siz ofisinizde değilken bile depo mevcutlarını, stok hareketlerini görüp gerektiği an uzaktan müdahale edin. İşletmenizin süreçlerini kontrolünüzü uzaktan sürdürün ve yokluğunuzun sebep olacağı hataları önceden önleyin.

Cepten e-Fatura e-Arşiv Yönetimi

Kullanıcılar sahada hem online hem offline mobile ile e-devlet süreçlerini yönetmeye devam edebilir, e-Fatura veya e-Arşiv faturalarını mobil ile kesebilirler.

Ürün Resimleri

Etiketler

BAY-t Mobile (1 Yorum)

  1. Sıcak satış olarak kullanıyoruz offline olarak kesintisiz bir şekilde satışlarımızı yapıyoruz offline olması çok güzel internetin olmadığı yerde bile carinin tüm hareketlerini görebiliyoruz müşterinin ektstresini ne zaman ne kadar tahsilat yapılmış ne kadar satış yapılmış anında görebiliyoruz işlem sonucunda araç yazıcılarımızdan çıktı alıp teslimini yapıyoruz rota takibide çok güzel bir şekilde çalışıyor günlük rut göre hangi cariler var ise onları görebiliyorum müşterinin yanına geldiğimde müşteri seçmekle uğraşmadan direk müşteri seçilmiş bir şekilde geliyor. Kısacası güzellikleri bize sağladığı kolaylıklar saymakla bitmez.