x

Neden BAY.t Perfectus?

İddialıyız… İşinizi kolaylaştıran çözümleri BAY.t Perfectus’ta bulacaksınız.

Sektördeki 30 yıllık deneyimimizi ve BAY.t Eczane yoluyla kazandığımız uzmanlığımızı, object oriented programing ve üç katmanlı mimari yapıyla baştan inşa ettiğimiz BAY.t Perfectus’ta vücut buldurduk. Eser niteliğinde değerlendirdiğimiz çözümümüzün emsal programlardan daha hızlı, daha kullanıcı dostu, daha güvenli, teknolojik açıdan üstün ve esnek olması, bizim kadar mükemmeliyetçi eczacıların beklentilerini karşılayabilmesi açısından önem taşıyordu.

Medula İşlemleri Hiç Bu Kadar Kolay, Hızlı, Konforlu Olmamıştı

Medula içerisinden hızlı ve kolay reçete işleme süreci BAY.t Perfectus ile mümkün. Medula üzerinden hasta cari takibiborç ilaç takibihasta reçete notlarırapor doz kontrolü, tek tıkla ilaç sut bilgilerine erişim, renkli reçete zorunlu ilaç uyarıları ile profesyonel reçete kontrolü yapabilirsiniz. Ayrıca kolay eşdeğer seçimi, stok bilgisi yönetimi karekod kaybolmasını engelleyen silinen reçete karekodları gibi stoklarınızın takibi direk medula üzerinden çok daha kolay olmaktadır.

Bekletilmeden Profesyonel Destek Alacaksınız

Destek hizmetimizin kalitesi bizler için övünç kaynağıdır. Tek tuşla sizi eczanenizden bize ulaştıran Bay.t Destek uzak erişim ile aldığınız destek hizmetini siz puanlarsınız ve geribildiriminiz sayesinde kendimizi durmadan geliştirmek firma kültürümüzün yapıtaşıdır.

İlaç Tarif Etiketleri ile İşiniz Hızlandırın, Menuniyeti Artırın, Üstelik Ücretsiz.

Perfectus’la kolaylıkla ve ücretsizce yazdırılan yeni nesil ilaç tarif etiket tasarımları hem işiniz hızlanır, hem de hatasız kullanımı sağlaması açısından size ve hastalarınıza hayati bir avantaj sağlar.

ÜTS, CETAS, ÖKC, e-Devlet Gibi Tüm Yenilikler

Eczanenizdeki tıbbı cihaz ve medical ürünlerin tekil takibi (ÜTS) işlemleri, yeni nesil ödeme kaydedici cihaz entegrasyonu ve e-devlet çözümleri ile Bay.t Perfectus geçmişte olduğu gibi yeni nesil eczane yönetiminde de sizlerle.

Güncel İlaç, SUT ve OTC Bilgileri Vademecum İle Elinizin altında

Vademecum online ile BAY.t Perfectus teknolojisi bir araya gelerek sizlere en pratik, en avantajlı eczane yönetimini sağlar. Tek tuşla ilaç bilgisine, sigorta uygulama talimatlarına, endikasyon ve reçete etkileşim bilgilerine ve çok daha bilgiye erişim sunar.

Ürün Resimleri